O Nas

Szanowni Klienci,
W związku z informacjami na temat rozwoju koronawirusa (COVID-19) od oficjalnych instytucji rządowych oraz Światowej Organizacji Zdrowia, Firma KONRYS od dnia 23.03.2020r. do odwołania pracuje w następujących godzinach:

SALON SPRZEDAŻY - nieczynny

SERWIS
poniedziałek – piątek: 8.00 – 16.00
sobota – nieczynne


Zachęcamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie.

W celu zminimalizowania ryzyka przed ewentualnym zachorowaniem naszych Klientów oraz naszego personelu podejmujemy wszystkie działania prewencyjne w celu ochrony zdrowia.
Nieustannie obserwujemy rozwój sytuacji i poinformujemy Państwa tak szybko jak będzie to możliwe. Tymczasem wykorzystajmy ten czas dla swoich bliskich. #stayhome #zostanwdomu

KONRYS jest firmą posiadającą ponad 25-letnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej. Każdy rok działalności to czas aktywnych inwestycji i ciągłego rozwoju. Oferujmy duży wybór samochodów nowych i używanych w konkurencyjnych cenach. Możemy przyjąć twoje auto w rozliczeniu.  Nasz przyjazny i profesjonalny personel zapewnia obsługę, która spełnia oczekiwania Klientów.

 

Nasza firma oferuje pełen zakres usług motoryzacyjnych:

  • Sprzedaż samochodów nowych marki Fiat i Fiat Professional 
  • Autoryzowany serwis marek Jeep, Chrysler, Dodge, Fiat, Fiat Professional, Alfa Romeo
  • Nowoczesny serwis blacharsko-lakierniczy
  • Sprzedaż części zamiennych
  • Stacja kontroli pojazdów
  • Sprzedaż samochodów używanych
  • Wypożyczalnia samochodów Konrys Rent a Car
  • Ubezpieczenia komunikacyjne oraz likwidacja szkód
  • Myjnia samochodowa


Jak wiadomo, w dniu 25 maja 2018 roku, we wszystkich krajach członkowskich Unii Europejskiej, zaczęło w pełni obowiązywać Rozporządzenie UE 2016/679 dotyczące przetwarzania danych osobowych, a także swobodnego ich przepływu. Jako Dealer przykładamy dużą wagę do kwestii zarządzania danymi naszych pracowników, klientów i/lub podmiotów zainteresowanych, dlatego podejmujemy niezbędne działania, aby zapewnić ochronę takich danych z pełnym poszanowaniem ich poprawności, legalności i przejrzystości. Aby uzyskać więcej informacji o tym, jak przetwarzamy Twoje dane, możesz się skontaktować z naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail iod@adwokat-boltryk.pl

Wybrana lokalizacja